Ski Park Rajcza

Szkolenia

Jakie szkoelnia prowadzimy?

Oferujemy szeroki zakres szkoleń i kursów. Z nami nauczysz się jeździć od podstaw, lub podszkolisz swoje umiejętności pod okiem wykfalifikowanej kadry instruktorskiej. Uczymy dzieci i dorosłych podstaw jazdy na nartach i snowboardzie, techniki freestyle na naszym snowparku, oraz freeride i skitour z lokalnymi przewodnikami. Sprawdź więcej informacji poniżej.

szkolenia narciarskie

Nasza kadra instruktorów PZN prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe z dziećmi oraz dorosłymi, na łagodnym stoku z zaprzęgiem orczykowym. Nauczymy Cię podstaw jazdy, oraz zaawansowanych technik jazdy w narciarstwie alpejskim.

Szkolenia snowboardowe

Chcesz nauczyć się jazdy na snowboardzie, albo podszkolić swoje umiejętności? Nasi instruktorzy PZS snowboardu wyszkolą na każdym poziomie, nawet tych najbardziej opornych! Zapraszamy do zapisania swojego dziecka na grupowe szkolenia z instruktorem, lub naukę indywidualną. 

Szkolenia freestyle

Kursy stworzone dla osób, które chcą poczuć luz i nauczyć się freestyle’u na specjlnie ustawionych przeszkodach metalowych lub skoczniach. Nauczymy Was podstaw tej dyscypliny jak również spektakularnych skoków z trikami, czy jazdy po poręczach w kilka godzin!

Szkolenia Snowkite

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej, mamy Snowkite! Młoda dyscyplina sportów niszowych, która zyskuje coraz większą popularność na świecie! Nauka podstaw odbywa się na ośnieżonych i odsłoniętych pagórkach, a dojście do samodzielności to zaledwie kilka godzin szkolenia. Posiadamy najlepszy sprzęt na rynku, oraz kadrę instruktorską składającą się z najlepszych polskich zawodników, prekursorów tej dyscypliny w Polsce.